BİZ KİMİZ

İnteraktif hizmetler vermek amacıyla 2009'da kurulan Mavinesil, Geride bıraktığı 9 senelik süreçte birçok projeye imzasını atmaya da devam etmektedir. Web tasarım'la başlayan hikayemiz, e-ticaret sistemleri, turizm sistemleri ve daha birçok sistemle devam etmekte olup diğer tüm kurumsal hizmetleri vermeye de devam etmektedir. 
 

Yalnızca kendine söyleneni yapan değil, büyük resmi düşünen, iletişim entegrasyonuna inanan, para kazanırken hizmet verdiği markanın imaj ve satış anlamında artışlar yaşadığı verimli projeler peşinde koşan bir ajanstır. 
Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde, derinlemesine ihtiyaç analizi yaparak butik çözümler üretmekteyiz. Markaların dijital pazarlama departmanı gibi düşünür, performanslarını ve marka bilinirliğini arttırmaya odaklanırız.
 

Etkin servislerimiz, yenilikçi yaklaşımımız ve dinamik ekibimizle markanızın dijital dünyadaki tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz her proje, müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızla kurduğumuz muhteşem sinerjinin ürünüdür. Bizi ve hizmetlerimizi yakından tanımak isterseniz, ofisimize bir kahve içmeye bekleriz.